Dekpol: nowa inwestycja na nowym rynku
Dekpol S.A. umacnia swoją działalność deweloperską na rynku ogólnopolskim, realizując pierwszą inwestycję mieszkaniową w województwie mazowieckim. Eco Milan to nowoczesne osiedle zlokalizowane w malowniczym Milanówku pod Warszawą. Oferta mieszkań skierowana jest głównie do osób, które cenią ciszę i spokój oraz chcą mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie potrzebują szybkiego i wygodnego połączenia ze stolicą.
2018-12-18, 11:00

Osiedle Eco Milan mieści się przy ul. Warszawskiej w klimatycznym Milanówku. Pierwszy etap inwestycji został właśnie oddany do użytku. Deweloperem odpowiedzialnym za realizację projektu jest spółka z grupy Dekpol S.A., firmy z wieloletnim doświadczeniem, która do tej pory koncentrowała działalność w północnej części Polski, a obecnie aktywnie rozwija ją w innych regionach kraju, w tym na rynku warszawskim, chcąc osiągnąć pozycję wiodącego dewelopera w całej Polsce.

W ramach inwestycji Eco Milan powstały 4 budynki, w których znalazło się łącznie 188 lokali o powierzchni od 38 do 93 m2 i rozkładzie od 2 do 4 pokoi. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie, swoje wymarzone mieszkanie znajdą tu zarówno duże rodziny, jak i młode pary czy single. Do pomieszczeń na parterach przynależą ogrody o powierzchni sięgającej nawet 122 m2. Lokale na wyższych piętrach wyposażone zostały natomiast w przestronne balkony lub loggie. Ceny mieszkań zaczynają się już od 4 900 zł za m².

Atutem inwestycji są również starannie zagospodarowane i zadbane przestrzenie wspólne. Dla wygody osób zmotoryzowanych powstała podziemna hala garażowa z miejscami parkingowymi. Na terenie osiedla udostępnione zostały także naziemne stanowiska postojowe. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli zaś korzystać z nowoczesnego placu zabaw. Osiedle Eco Milan jest w całości strzeżone, a wjazd na teren kompleksu jest chroniony przez szlaban sterowany pilotem.

 „Eco Milan to pierwsze wielorodzinne osiedle w Milanówku zrealizowane w tak wysokim standardzie. Projekt nowoczesnych i ergonomicznych mieszkań powstał w odpowiedzi na coraz wyższe wymagania konsumentów, którzy w ten sposób chcą cieszyć się wyższym komfortem życia. Mamy nadzieję, że nasza propozycja pozwoli spełnić ich potrzeby” – mówi Sebastian Barandziak, Członek Zarządu Dekpol S.A.

Inwestycja mieści się w spokojnej, ale jednocześnie świetnie skomunikowanej, obfitującej w udogodnienia części Milanówka. W niewielkiej odległości od kompleksu znajdują się punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, urzędy, siłownia, basen i centrum SPA. To doskonała propozycja dla tych, którzy szukają wymarzonego lokum z dala od dużego miasta, a jednocześnie oczekują dogodnego dojazdu do Warszawy i pobliskich miejscowości. Inwestycja mieści się 500 m od dworca PKP w Milanówku, dzięki czemu mieszkańcy z łatwością będą mogli dotrzeć m.in. do Warszawy, Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa oraz Skierniewic. Osiedle Eco Milan usytuowane jest również w dogodnej odległości od autostrady A2, która umożliwia szybki dojazd samochodem do stolicy.

Mieszkanie w Milanówku to doskonały wybór także dla miłośników natury oraz aktywności fizycznej. Osiedle Eco Milan zlokalizowane jest w otoczeniu terenów zielonych, tuż przy parku ekologicznym „Łęgi na skraju”, który jest idealnym miejscem na długie spacery o każdej porze roku. W Milanówku można również znaleźć ścieżki rowerowe, które amatorów podróży na dwóch kółkach poprowadzą przez najpiękniejsze zakątki tej malowniczej miejscowości.

***

Grupa Kapitałowa Dekpol S.A. dynamicznie rozwija się w branży budowlano-deweloperskiej oraz w produkcji sprzętu do maszyn budowlanych. Firma powstała w 1993 r. Posiada nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Od początku swojej działalności zyskała miano rzetelnej, wzorowo zorganizowanej firmy, profesjonalnie realizującej powierzone zadania z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Działalność Grupy Kapitałowej Dekpol S.A. opiera się na trzech głównych segmentach. Największy udział w przychodach zapewniają usługi w zakresie Generalnego Wykonawstwa. Oferta obejmuje bardzo szeroki zakres działania. Firma posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych i rekreacyjnych, czy też obiektów ochrony środowiska. Prowadzi też roboty drogowe, sanitarne i hydrotechniczne. Prężnie rozwijającym się sektorem jest Dział Konstrukcji Stalowych, który realizuje całościowe projekty dla firm krajowych i zagranicznych. Dekpol S.A. jest również producentem łyżek i osprzętów przeznaczonych do maszyn budowlanych. Współpracuje  z największymi na świecie producentami maszyn budowlanych. Produkty sprzedawane są do Norwegii, Szwecji, Niemiec i Wielkiej Brytanii, a nawet do Maroka i Australii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych firma jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj łyżki. Trzecim dynamicznie rozwijanym segmentem Grupy Kapitałowej Dekpol S.A. jest działalność deweloperska. Firma posiada ugruntowaną pozycji w Polsce Północnej. Oferuje mieszkania, apartamenty oraz lokale handlowe. Od stycznia 2015 roku akcje Dekpol S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

KONTAKT / AUTOR
Mariusz Skowronek
Tauber Promotion
(22) 833 35 02
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy