Dotychczasowy najemca powiększa swoje biuro w ASTORIA Premium Offices
Spółka zajmująca się inwestycjami w nieruchomości mieszkaniowe, dotychczasowy najemca ASTORIA Premium Offices, powiększy swoje biuro o ok. 880 mkw. Po ekspansji spółka będzie wynajmować łącznie niemal 2 130 mkw powierzchni biurowej.
2018-08-06, 09:28

Spółka zajmująca się inwestycjami w nieruchomości mieszkaniowe, wynajmująca obecnie powierzchnie biurowe na pierwszym piętrze budynku ASTORIA Premium Offices, postanowiła powiększyć swoje dotychczasowe biuro. Umowa obejmuje wynajem dodatkowej powierzchni na 2. i 3. piętrze budynku – blisko 880 mkw. Po powiększeniu spółka zajmie niemal 2 130 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej w budynku.
Położona w samym centrum warszawskiego Śródmieścia ASTORIA Premium Offices wpasowała się idealnie w okolicę. Najemcy doceniają między innymi jej centralną lokalizację tuż obok Filharmonii Narodowej, Narodowego Banku Polskiego czy Pałacu Kultury i Nauki, a także możliwość skorzystania z rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej, między innymi bliskość obu linii metra, autobusów i tramwajów, a także Dworca Centralnego.
„Cieszymy się, że nasi dotychczasowi najemcy doceniają ASTORIA Premium Offices i decydują się na najem dodatkowej powierzchni biurowej. Potwierdza to, że obecnie firmy poszukują nie tylko nowoczesnych budynków w świetnej lokalizacji, oferujących najlepsze na rynku rozwiązania technologiczne, ale także takich, które jednocześnie posiadają niskie koszty eksploatacji i co pragnę podkreślić - gwarantują najemcom bardzo wysoki komfort pracy. Mam na myśli zastosowanie u nas stropów chłodząco – grzewczych oraz elewacji o najwyższych z dotychczas oferowanych na rynku w Polsce parametrach cieplnych i akustycznych.” – mówi Bogdan Zasada, Dyrektor STRABAG Real Estate w Polsce.

ASTORIA Premium Offices oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej i 900 mkw. powierzchni handlowej. Dodatkowo do dyspozycji najemców pozostaje podziemny parking. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić najemcom efektywną aranżację przestrzeni – zarówno w tradycyjnym podziale gabinetowym, jak i w układzie typu open space. Generalnym wykonawcą projektu był STRABAG Sp. z o.o. Firma doradcza Colliers International odpowiada za wynajem biurowca.

www.astoria-warszawa.pl

STRABAG Real Estate GmbH
STRABAG Real Estate GmbH (SRE) jest jednym z wiodących deweloperów w Europie. Główna siedziba w Kolonii odpowiada za projekty realizowane w Niemczech i krajach Beneluksu, Wiedniu, Austrii, Polsce, Bułgarii, Rumunii, Węgrzech, Czechach oraz Słowacji. SRE należy do silnej finansowo i innowacyjnej Grupy STRABAG SE zajmującej się technologią budowlaną. Zakres usług SRE obejmuje wszystkie etapy rozwoju projektu - od inicjacji i planowania, przez realizację i leasing, po sprzedaż i eksploatację. Zdywersyfikowany portfel SRE obejmuje rozwój nieruchomości biurowych i handlowych, a także obszarów mieszkalnych, hotelowych i dużych obszarów miejskich. Ponad 600 projektów zostało zrealizowanych od założenia w 1965 roku i integracji Raiffeisen evolution w 2017. Dzięki obiektom takim jak Dancing Towers Hamburg, Astoria Premium Offices Warszawa czy też Quer Blues i osiedle mieszkaniowe Lindengasse w Wiedniu, deweloper wyrobił sobie markę daleko poza granicami kraju.

Zdjęcia:

Astoria Premium Offices

Źródło: STRABAG Real Estate


KONTAKT / AUTOR
Anna Siwek
Tauber Promotion
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy