Dekpol rusza ze sprzedażą mieszkań na Osiedlu Pastelowym w Gdańsku
Do sprzedaży trafiło 180 mieszkań zlokalizowanych na Osiedlu Pastelowym w gdańskiej dzielnicy Chełm. Nowoczesny kompleks budowany przez Dekpol S.A. mieści się w zacisznej okolicy pełnej zieleni i oferuje mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 36 do 110 m2. Na terenie osiedla znajdzie się sala rekreacji i nowoczesny plac zabaw, a mieszkania będą wyposażone w intuicyjny system zarządzania ogrzewaniem. Ceny lokali rozpoczynają się od 4.815 zł/m2 brutto. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na I-II kwartał 2020 roku.
2018-06-25, 11:51

Dekpol wprowadził do sprzedaży nową inwestycję realizowaną w Gdańsku. Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest przy ulicy Pastelowej, w świetnie skomunikowanej z resztą miasta dzielnicy Chełm, z możliwym dojazdem od ulicy Starogardzkiej/Przemian. W ramach trzech budynków oferowane są lokale 2-, 3- i 4 – pokojowe, o zróżnicowanych metrażach. W sprzedaży dostępne są zarówno mieszkania o powierzchni 36m2, jak i duże lokale z antresolą o łącznej powierzchni 110 m2. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie Osiedle Pastelowe to idealny wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i młodych par, osób starszych, czy singli. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa zmotoryzowanych, na terenie kompleksu zaplanowano miejsca parkingowe w hali garażowej, a także naziemne miejsca postojowe.

Każdy z lokali będzie charakteryzował przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń, co pozwoli na łatwiejszą aranżację wnętrz. Do mieszkań będą także przynależeć komórki lokatorskie lub pomieszczenia na jednoślad, zapewniające dodatkową powierzchnię do przechowywania. Na osiedlu znajdą się również zadaszone parkingi dla rowerów, które będą idealnym rozwiązaniem dla entuzjastów wycieczek rowerowych i pozwolą na bezpieczne przechowywanie sprzętu oraz jego ochronę przed deszczem. Wszystkie lokale na parterze będą miały własny ogródek, natomiast mieszkania na wyższych piętrach - jeden lub dwa przestronne balkony, co pozwoli mieszkańcom na pełen relaks w otoczeniu ciszy i zieleni.

Każde z mieszkań wyposażone zostanie w inteligentny system kontroli ogrzewania eHOME Control. Nowoczesny system może być sterowany za pomocą smartfona, laptopa lub tabletu i pozwoli obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz kontrolować zużycie ciepła, nawet wtedy, kiedy właściciel przebywa poza mieszkaniem. Ponadto, dzięki swojemu minimalistycznemu designowi, panel z ekranem dotykowym urządzenia wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza.

W ramach inwestycji uruchomiono także opcję wykończenia pod klucz, która jest idealną propozycją dla wszystkich którzy cenią czas i nowoczesny design. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty będą mogli wykończyć swoje mieszkanie we współpracy z wykwalifikowanym zespołem architektów i wykonawców. Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne dla osób inwestujących w nieruchomości.

Osiedle Pastelowe to nowoczesny kompleks realizowany przez Dekpol S.A., w otoczeniu terenów zielonych i w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. Projekt architektoniczny inwestycji to dzieło uznanej pracowni K&M Design, która nadała budynkom ponadczasowy, klasyczny charakter. Osiedle zostało uzupełnione o nowoczesne elementy w postaci szklanych balustrad oraz okien w niestandardowych, powiększonych rozmiarach, które zapewnią także lepsze doświetlenie lokali. Aby zagwarantować maksymalny poziom komfortu wszystkim mieszkańcom, między budynkami zaplanowano duże odległości, a także cichobieżne windy w każdej klatce.

Specjalnie dla mieszkańców dbających o kondycję i wysportowaną sylwetkę przeznaczona zostanie strefa relaksu i rekreacji, gdzie znajdą się nowoczesne przyrządy do ćwiczeń. Dla dzieci natomiast, przewidziano przestronny plac zabaw wyposażony w różnorodne atrakcje odpowiednie zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych pociech. W pobliżu kompleksu znajdują się szkoły, przedszkola oraz rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Nieopodal osiedla przebiega także trasa drogi ekspresowej S6, Obwodnicy Trójmiasta, dzięki której mieszkańcy Osiedla Pastelowego dotrą do Gdyni, Sopotu, czy innych pobliskich miejscowości w szybki i komfortowy sposób.

***

 

Grupa Kapitałowa Dekpol S.A. dynamicznie rozwija się w branży budowlano-deweloperskiej oraz w produkcji sprzętu do maszyn budowlanych. Firma powstała w 1993 r. Posiada nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Od początku swojej działalności zyskała miano rzetelnej, wzorowo zorganizowanej firmy, profesjonalnie realizującej powierzone zadania z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Działalność Grupy Kapitałowej Dekpol S.A. opiera się na trzech głównych segmentach. Największy udział w przychodach zapewniają usługi w zakresie Generalnego Wykonawstwa. Oferta obejmuje bardzo szeroki zakres działania. Firma posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych i rekreacyjnych, czy też obiektów ochrony środowiska. Prowadzi też roboty drogowe, sanitarne i hydrotechniczne. Prężnie rozwijającym się sektorem jest Dział Konstrukcji Stalowych, który realizuje całościowe projekty dla firm krajowych i zagranicznych. Dekpol S.A. jest również producentem łyżek i osprzętów przeznaczonych do maszyn budowlanych. Współpracuje m.in. z CAT, Doosan Bobcat i Komatsu. Produkty sprzedawane są do Norwegii, Szwecji, Niemiec i Wielkiej Brytanii, a nawet do Maroka i Australii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych firma jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj łyżki. Trzecim dynamicznie rozwijanym segmentem Grupy Kapitałowej Dekpol S.A. jest działalność deweloperska. Firma posiada ugruntowaną pozycji w Polsce Północnej. Oferuje mieszkania, apartamenty oraz lokale handlowe. Od stycznia 2015 roku akcje Dekpol S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Skowronek, Tauber Promotion

Tel. (22) 833 35 02, 698 612 866

e-mail: mskowronek@tauber.com.pl

 

KONTAKT / AUTOR
Mariusz Skowronek
Tauber Promotion
(22) 833 35 02
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy