Specjalne ceny mieszkań w INPRO
INPRO wprowadziło specjalne ceny na wybrane mieszkania w trzech inwestycjach w Gdańsku: Wróbla Staw Mieszkania, Czwarty Żagiel i Kwartał Uniwersytecki. W specjalnej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie: atrakcyjną lokalizację, przestronne balkony i tarasy, przynależne ogródki, hale garażowe, czy wielofunkcyjne boisko i siłownię. INPRO proponuje niższe ceny również dla osób poszukujących mieszkań w programie MdM.
2015-09-18, 14:49

Specjalne ceny obejmują łącznie 71 mieszkań o powierzchniach od 33 mkw. do 96 mkw., w zależności od inwestycji. Wśród nich w ramach osiedla Wróbla Staw Mieszkania znajdują się dwu, trzy lub czteropokojowe lokale, zarówno z ogródkiem, jak i dwupoziomowe. Ich cena zaczyna się od 4.100 zł netto za mkw. Niektóre z tych mieszkań objęte są również programem MdM. W Kwartale Uniwersyteckim mieszkania z niższymi cenami są jedno, dwu lub trzypokojowe, niektóre z przynależnym ogródkiem. Ich cena zaczyna się od 6.400 zł netto za mkw. W inwestycji Czwarty Żagiel ze specjalnymi cenami można znaleźć mieszkania trzypokojowe od 5.200 zł netto za mkw.

Wróbla Staw Mieszkania w Gdańsku Jasieniu to osiedle położone w malowniczej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie w doskonałej lokalizacji pozwalającej na szybki dojazd do aglomeracji miejskiej. Inwestycja znajduje się 600 m od Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, dzięki której mieszkańcy osiedla będą mogli w ciągu kilkunastu minut komfortowo dojechać zarówno na lotnisko w Rębiechowie, jak i do innych dzielnic Gdańska. Mieszkania znajdują się zaledwie 5,5 km od centrum i są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta, dzięki dynamicznie rozwijającej się w tym rejonie sieci dróg. Całe osiedle składa się z czternastu trzy i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W ramach inwestycji powstało wielofunkcyjne boisko, siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw, a także piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa.

Czwarty Żagiel to nowoczesny budynek zlokalizowany na Gdańskim Przymorzu blisko Parku Reagana i w odległości 1,5 km od morza. Do centrum Sopotu i Gdańskiej Starówki jest zaledwie 5 km. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę oraz zagospodarowane terany zielone, idealne na spacery z dziećmi, dla rowerzystów, rolkarzy i biegaczy. Tuż obok osiedla znajduje się szkoła, przychodnia, sklepy, centra handlowe oraz przystanek autobusowy, pozwalający m.in. na szybki dojazd do stacji SKM. Niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców jest żłobek i przedszkole, które znajduje się na terenie sąsiadującego osiedla Trzy Żagle i przeznaczone jest w pierwszej kolejności dla najmłodszych mieszkańców inwestycji INPRO. Mieszkania wyposażone są w przestronne i nasłonecznione tarasy, które zapewnią przepiękny widok na Zatokę Gdańską oraz wzgórza morenowe Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano dwie hale garażowe i indywidualne piwnice w podziemnych kondygnacjach. Na terenie inwestycji powstały również naziemne miejsca parkingowe, z których będą mogli korzystać mieszkańcy i ich goście.

Kwartał Uniwersytecki to najnowsza inwestycja Spółki INPRO. Osiedle znajduje się w Gdańsku Przymorzu, dzielnicy w centrum, świetnie skomunikowanej z innymi częściami miasta. Inwestycja położona jest 5 minut od stacji SKM, w sąsiedztwie Kompleksu Alchemia, Alfa Centrum i innych popularnych obiektów handlowych. Osiedle znajduje się 1,2 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre oraz 5,5 km od morza. Okolica, w której powstaje nowa inwestycja to niska zabudowa, zielone tereny i domy jednorodzinne. Kwartał Uniwersytecki położony jest 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego, w sąsiedztwie znajdują się również liczne szkoły i przedszkola. Osiedle składać się będzie z dwóch budynków, trzy, pięcio i ośmiokondygnacyjnych, których nowoczesną architekturę uzupełniać będą duże nasłonecznione balkony oraz tarasy i przynależne ogródki. Budynki będą wyposażone w hale garażowe oraz piwnice. Na terenie osiedla znajdować się będzie wózkarnia oraz rowerownia. Dla jednośladów deweloper przeznaczył również miejsce na zewnętrzny parking.

KONTAKT / AUTOR
Marika Żołądek-Banaś
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy